SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tluszczowy brzuszek....Help

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 121
Juz jakis czas walcze z brzuchem a tluszczyk nadal sie mocno trzyma..owszem miesnie pod tluszczykiem wyrobilam..chodze 3x w tyg na silownie. 1 trening aerobowy; 2 treningi silowe...jeszcze w styczniu zeszlego roku moja waga to 90kg przy wzroscie 174. Wzielam sie za siebie i teraz 174/74kg..nie jest zle...jednak najwiekszy problem z jakim przegrywam to ten cholerny tluszczyk na brzuchy...stosowalam diety, chodze na silowenie i saune...nic zupelnie nic nie dziala...kiedys nawet stosowalam taki pas wyszczuplajacy, ale tez jakis wiekszych efektow nie bylo. Moze doradzicie mi jakis spalacz tkanki?? Juz sama nie wiem co z tym brzuchem zrobic :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
jezeli nie masz sily na ckd.. to sie nie przejmooj.. to nie jedyna dieta redookcyjna..

poczytaj podwieszone posty w fitnessie/ad/odzywianiu..
wylicz bilans kaloryczny.. i rooszaj..

btw.. biniu.. %)
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. dobra dieta
nie mozna sie zupelnie przestawic na odchudzanie - schudalas juz 16 kg niezly wynik
jesli bedziesz nonstop na diecie organizm bedzie robil wszystko abys NIE starcila duzo wiecej !!

dzial alternatywna droga - stare posty
dzial odzywianie posty kanara lub qazara

2. suple te mocniejsze pozniej jesli w ogole
teraz polece dla zdrowia i ew wzmocnienia efektow zielona herbate ot chocby Olimpu do dostania nawet w aptekach
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
rob wiecej aerobow
ogranicz weglowodany (lub korzystaj z tych o najnizszym IG), zwieksz bialko i dodaj tran
dodaj kofeine przed treningami

powinno ruszyc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
elite co z ta kofeiną ptzed treningiem ,czy jesli robie mase to mam z niej zrezygnować?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nie elite ale ....

dlaczego chcesz rezygnoeac z kawy przed ??
jak cie pobudza to dlaczego ??
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
a niby czemu.. kofeina sama w sobie nie wytwarza deficytu kalorycznego wiec nie widze powodow dla ktorych mialbys z niej rezygnowac, jej dzialanie polega na zwiekszeniu lipolizy czyli pozyskiwania energii z tkanki tluszczowej co mozna nawet odbierac jako efekt antykataboliczny, wiec wg mnie nie wazne czy masa czy redukcja - kofeina jest git
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
"nie elite ale ...."


???
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
beuehu :D:D:D

tzn ze pytanie bylo skierowane do Ciebie :D
e-lite :D

a jam nie e-lite (tym bardziej nie elite, ale to inna bajka :D)

pozwolilem sobie jednak wyrazic swoje zdanie :D
a ze atmosfera na forum dosc podminowana to dodam ze Bron Bog nie mialem niczego zlego na mysli :D - czasem warto dopisac, aby nie byc zle zrozumianym :D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
'pozyskiwania energii z tkanki tluszczowej'

+/- na koniec dnia jesli bilans kaloryczny jest dodatni nie ma to znaczenia :D

raczej celuje w efekt pobudzajacy - lepszy trening :D
tak czy siak
na zdrowie :D
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
no ale przeciez ja nie pisalem, ze chce zrezygnowac z kawy..

i nie odbieram Cie nigdy niepokojowo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
"jej dzialanie polega na zwiekszeniu lipolizy czyli pozyskiwania energii z tkanki tluszczowej co mozna nawet odbierac jako efekt antykataboliczny" o tym wiedziałem tylko myslałem że chodzi o jakieś inne działanie ,pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywny sport a przyrost masy

Następny temat

Odstep po miedzy cylkami mono i CP ??

electro
Polecane artykuły