To ja się jeszcze może tutaj podłączę...
Również zastanawiałem się na jakimiś suplami dla mojego ojca.. On ma 43 lata.. Obecnie zauważyłem, że łyka sobie Biosteron (DEHA)
Problem z nim jest taki, że jest strasnzym niedowiarkiem i uważa, że suple to wogóle pic na wodę jest

.. Próbowałem mu na siłe wepchnąć swoje ZMA na spróbowanie chociaż i nic

..
Chcialem mu cosik może sprezentować takiego żeby poczuł coś dosyć szybko i wyraźnie, że działa

..
Myślałem właśnie nad TT i ZMA. I teraz pytanie czy w tym wypadku miałby jakieś wyraźnie odczucia? (tzn. lepszy sen, regeneracja, polepszenia nastroju itp.) Czy niech sobie łyka ten biosteron i tyle.. ;)
Ojciec nie ćwiczy na siłowni ale ogólnie w miarę możliwości prowadzi aktywny tryb życia (piłka nożna, basen, bieganie) chociaż bywa tak że nie ma na to czasu bo praca zajmuje mu dużo czasu..
A jeżeli już TT i ZMA to mam pytanie jaki ten
tribulus czy może z oferty np. Olimpa (Mam kupon rabatowy wiec było by mi na rękę

. A jeżeli tak to wtedy TT60 czy TT90?). A może coś z tych tribulusów z ziołowymi dodatkami?
pozdrawiam