ktos wie jak moge przyspieszyc regeneracje??i jak z dieta?? nie muszec chyba jesc az tyle co bedac na masie??zyc szybko umierac mlodo i h**...ON
"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te "
"a wypowiedzi zadnej!"

Krzysztof Piekarz
a co do tego mniej to ile mniej mam jesc i czy niebedzie przez to zadnych spadków??przez to ze przestane cwiczyc to weim cos tam polec ale zeby to zminimalizowac??