SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co z czym ćwiczyć?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5377
Od początku zajmowania się (amatorsko) kulturystyką spotykałem bardzo różne teorie na temat tego jakie partie mięśni powinną się ćwiczyć ze sobą.

Obecnie ćwicze 3 razy w tygodniu wg. następującego planu.
Poniedziałek: Barki i Uda
Środa: Klatka i Biceps
Sobota: Grzbiet, Triceps, Łydki

Brzuch ćwicze 3 razy w tygodniu.

Czekam na wasze opinie co robie dobrze a co źle I jak wy ćwiczycie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1515
Spotkales sie z roznymi teoriami gdyz kazdy z nas jest inny i na kazdego dzialaja rozne bodzce...to co dla jednego jest idealne, drugiemu moze wcale nie dac efektow...jesli trenujesz wedlug tego planu i daje ci on zadowalajace wyniki to oznacza ze nie trzeba w nim nic zmieniac.
1

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1367
zgadzam sie z poprzednikiem.. zmieniaj też trening raz na 6-8 tyg i urozmaicaj ćwiczenia i sam sie przekonasz co najlepiej ci z czym wchodzi pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5377
Proszę o więcej odpowiedzi na ten temat!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 809
sa pewne ogolne zasady:
1.tricepsow nie cwiczy sie przed klatka i barkami
2.bicepsow przed plecami
3.przedramion przed bicepsami
4.plecow(dol grzbietu) przed nogami
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
Ujdzie to w tłoku choc biceps meczysz 2 a tric prawdopodobnie 3 x w tygodniu, najlepsza wersją jest oczywiście :
nogi + barki
-
klata + tric
-
plecy + bic

ze względu na dłuższa regeneracje partii

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Górna klata

Następny temat

Cwiczenia - dla zielonego :)

electro
Polecane artykuły