Od początku zajmowania się (amatorsko) kulturystyką spotykałem bardzo różne teorie na temat tego jakie partie mięśni powinną się ćwiczyć ze sobą.
Obecnie ćwicze 3 razy w tygodniu wg. następującego planu.
Poniedziałek: Barki i Uda
Środa: Klatka i Biceps
Sobota: Grzbiet, Triceps, Łydki
Brzuch ćwicze 3 razy w tygodniu.
Czekam na wasze opinie co robie dobrze a co źle I jak wy ćwiczycie.
Obecnie ćwicze 3 razy w tygodniu wg. następującego planu.
Poniedziałek: Barki i Uda
Środa: Klatka i Biceps
Sobota: Grzbiet, Triceps, Łydki
Brzuch ćwicze 3 razy w tygodniu.
Czekam na wasze opinie co robie dobrze a co źle I jak wy ćwiczycie.
Krzysztof Piekarz
pozdro