SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19
siemka mam taki maly problem! potrzebuje zeby ktos mi powiedzial jak zrobic dobrze zeby stracic mase tluszczowa! co brac i ile jestem chetny wziasc wszystkoglownie chodzi mi zeby przerobic to na miesnie niewiem czy vinstrol sam wystarczy!pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
e tam panie wino bedziesz bral,sudniesz dieta i treningiem all masz w poscie ckd w odzywianiu,podane na tacy i tak jasno wytlumaczone ze dziecko by sie skapowalo
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
przerabianie tluszczu na miesnie :D
nie ma lekko
nie jest to sprawa prosta :( - naturalnie i to skrotowo mowiac :(

jak masz za duzo walkow wpierw redukcja
jak masz ichniezbyt to pocignij mase tak dlugo jak sie da pozniej robiac redukcje :D
o Vinku nie pisujemy tu o ile sie nie myle :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19
tzn nie chce zeby mi ktos ulozyl taki maly cykl: odzywki+jakies koksy=ktore pomoga mi stracic mase tluszczowa!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19
oczywiscie przy odpowiedniej diecie. tzn mam 95kg wagi 181cm wzrostu i nie jestem tak bardzo tlusty a slyszalem ze vino z deca+ l-karnityna i hmb ze by to wszystko pomoglo
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
'slyszalem ze vino z deca+ l-karnityna i hmb ze by to wszystko pomoglo'
zle slyszales...

zapoznaj sie z podstawami.. odzywianiem i treningiem..
smiem twierdzic ze nawet sooplementy sa tu zooplenie zbedne.. nie moowiac o aas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 185431
'slyszalem ze vino z deca+ l-karnityna i hmb ze by to wszystko pomoglo'


Wiesz to jest połączenie : słaby anabolik + mocny anabolik + coś co nie działa + antykatabolik, więc bez odpowiedniej diety jeszcze bardziej się zmasujesz i otłuścisz... Ułóż diete, dorzuć aeroby, popędź ECA i będzie gites...
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
kazam dzis odpisze na meila... obiecooje :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 185431
Spoko, nie spieszy mi się...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
ujemny bilans kcal
aeroby
green tea,kofeina,lecytyna,białko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słyszeliście o nowych suplach MEGABOLA " system białkowo-sterolowy"

Następny temat

spalacz tłuszczu

electro
Polecane artykuły