SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najsilniejszy legalny suplement?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
Siema, co to jest Methanobol-amdp
20-beta-hydroxy-ecdysone-2,3,22-triocetrate-ester
[7,(5b)-cholesten-2b,3b,14a,20R,25-hexol-6-one-2,3,22-triacetate-ester]?
Bo czytalem ze jest to teraz najsilniejsza z dozwolonych substancji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
A co to jest proteic embryo extract? Poniewaz on jest glownym skladnikiem tego suplementy co go biore.Do tego biore jeszcze http://www.1fast400.com/?products_id=1595  Po 4 dniach stosowania tych 2 supli odczowam wieksza sile i energie,ogolnie jestem bardziej pobudzony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
na wielu produktach tak pisze, że najsilniejsza ....

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2005-01-31 18:38:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
Piszcie czy warto to kupic bo jest to produkt ktury wlasnie wszedl na rynek i zanierzam go jutro kupic tylko niewiem czy warto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
masz jakiś link do tego, może to jakiś stack sterydowy, 1-test lub coś podbnego choć tego w skąłdzie akurat nie widze...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Methanobol - Suplement ?? A jaka firma to wypusciła na rynek , Jelfa ??

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
http://www.fizogen.com/blitzcycle.php
I co ty na to yakuza?

Zmieniony przez - anabolX w dniu 2005-01-31 19:30:12
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
sa inne pewniejsze "suple" ja bym tego nie kupowal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
o shit!
tego jeszcze nie widziałem ethyl ester cytruliny hcl
petara skład
wart spróbowania
jaką masz cene?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
No, niezłe.. 84.95$. Kupisz dwa, trzeci dostajesz free

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
Za 50 $ bede to miec i starcza na 50 dni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7144
O bezz kitu! hmm a to od 16 stycznia nie jest zabronione?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!KOLANA!!

Następny temat

Kretatyna a choroba ??

electro
Polecane artykuły