SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś dziwnego w mojej łapie:/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 809
w srode na treningu poczułem nagły bol w przedramieniu. Był tak silny ze prawie niemogłem trenować ale że nielubie przerywać treningu to jakos go dokończyłem. Jak wróciłem do domu i odpoczełem nic juz mnie niebolało. (chyba że mocniej nacisnełem na te bolace miejsce). W czwartek niecwiczyłem i myslałem że jak w czwartek wróce na siłke to wszystko bedzie git. No niestety bolało jeszcze bardziej niz wczesniej. Juz mówiłem że niecwicze ale chłopaki mnie zmotywowali i jakoś poszło. Znowu gdy wróciłem do domu było git. Dziś poszedłem na siłke i czuje ze znowu boli:/ No ale mysle "olać" i jade na maxa. Podnosze se sztange na bicka i czuje tylko jak by cos mi przepychało w łapie. Postanowiłem że zrobie se z 30 minut przerwy. Odpoczełem i po wcześniejszym bólu niebyło juz śladu. A teraz pytania. Od czego to mogło być? Czy to może się powtórzyć? Może mi sie cos od tego stać? Czy jak sie znowu powtórzy to powinienem dalej ćwiczyć czy przerwać treningi na kilka dni. Z góry dzieki za pomoc.

http://www.sfd.pl/temat203026/  <---- PLECY PO 6 MIESIĄCACH

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8240 Napisanych postów 7174 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62773
Ja bym ci proponował zrobić tydzień przerwy od treningów i wizyte u lekarza.Pozdrawiam

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Ale podczas wykonywania którego ćwiczenia Ciebie tak zabolało?
Robisz kompleksową rozgrzewkę?
Kontuzje w przedramieniu zdarzaja niestety dosyć często a zwłaszcza przy złej technice albo za dużych ciężarach... Ja kiedyś się nabawiłem takowej podczas asekuracji :-/...

Smerfujący Moderator

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grzywka w góre - chce miec !!

Następny temat

Jaka koszula na studniowke?

Shoty
Polecane artykuły