SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kręgosłupa mojej pani

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam moja kobieta ma problem z kręgosłupem. Udostępniam więc jej konto na ten moment bardo prosze o odpowiedz na jej pytanie;)

witam,mam 24 lata,od miesiaca cięzko pracuje fizycznie,podnoszę ciężkie rzeczy itp.problemem jest ból kręgosłupa,zwłaszcza przy przeciąganiu się czy prostowaniu,jest to bol w dole kręgosłupa i ciągnie się az do polowy pleców,nawet jak leże czuję ból choc lagodny podczes lezenia.na początku duzo sie schylalam,wtedy bolalo mnie w okolicach krzyza,nie moglam sie wyprostowac bo czulam ból jakby igły mi wbijano,na dzien dzisiejszy boli mnie kręgosłup,nie miesnie,jak uciskam palcem mocniej to odczuwam bol.pomozcie co to moze byc??zadne leki przeciwbolowe ani masci nie pomagaja.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
* ból w zajętym odcinku kręgosłupa, z promieniowaniem wzdłuż dróg nerwowych
* zaburzenia czucia powierzchniowego w postaci: drętwienia, mrowienia
* niedowład czyli osłabienie lub porażenie czyli całkowite zniesienie siły mięśni, po dłuższym okresie może powodować zanik mięśni
* osłabienie odruchów ścięgnistych - kolanowy - ze ścięgna Achillesa
* objawy rozciągowe - nasilenie dolegliwości bólowych przez naciągnięcie uciśniętych nerwów

Któryś z w/w objawów występuje ?

Tak swoją drogą wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ( chociaż i tak wiem, że zrobiłeś to po to, żeby banda pryszczatych nierobów rzuciła się na widok słowa "pani") .



Zmieniony przez - ZoviNY w dniu 2011-03-08 19:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4074
Problem może wynikać z niewłaściwej techniki podnoszenia ciężkich rzeczy. Nie powinno się schylać tułowiem, lecz robić przysiad na nogach, a plecy powinny pozostać jak najbardziej w pionie. BTW. taka technika dobrze rozwija mięśnie pośladkowe, uda oraz łydki także powinna Pani być usatysfakcjonowana :).

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2324
możliwe że spowodowane jest to niewłaściwym podnoszeniem ciężkich rzeczy ale nie sądze ponieważ taki ból nie jest długotrwały natoiast mnie kęgosłub boli od około miesiąca i jest to ból nie do wytrzymania. Stosowałam leki przeciwbolowe, plastry, maści i nic nie pomaga. Podczas chodzenia nie odczówam bólu oraz w ciągu dnia nie jest jeszcze najgorzej, boli tylko przy pochylaniu i przeciąganiu sie oraz przy głębokim wdechu. Najgorzej jest nocą kiedy objawy nasilają sie. Najbardziej boli kiedy leże na plecach, często nie moge przez to spać. Ból ten można porownać do wbijania igieł przez skóre w kręgosłup. Dodam jeszcze że nigdy nie dolegiwało mi nic podobnego. moim zdaniem dziwne jest to że ból nasila się przy siedzeniu i leżeniu kiedy to powinnien ustępować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Radze zrobic na pocatku RTG odcinka ledzwiowego jak nic na nim nie wyjdzie to MRI i udac sie do jakiegos terapeuty manualnego

nikt nie jest jasnowidzem ale jak boli musi byc przyczyna a leki tylko oszukuja glowe a nie zwalczaja przyczyne

Zmieniony przez - cinek88888 w dniu 2011-03-10 19:59:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski Magnetyczne/Kolano

Następny temat

Krosty?

WHEY premium