SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka koszula na studniowke?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086


Witam. Mam juz zakupione 2 koszule i caly czas zastanawiam sie w kotorej sie wybrac... Mam jedna ciemno-bordowa i druga czarna w biale pionowe paski (fajna). Do tego mam bordowy krawat w carne paski (pasuje do obu koszul). Partnerka idzie w bordowej sukni... Wiec sklaniam sie ku bordowej koszuli, ale jak wiekszosc bedzie w bordo to przydalo by sie wyrozniac. A w tej czarnej w biale paseczki calkiem fajnie wygladam. Pytalem sie partnerki (koszul nie widziala) to stwierdzila, ze w bordowej i troche sie zdziwila, ze chcialem wziasc czarna w paski (nawet cos o pogrzebie wspomniala i ze czarna lepsza na imprezy..) sam nie wiem co zrobic. Co myslicie?

Bordowa zalaczam na zdjeciu. Moja jest moze ciut jasniejsza. Czarnej wlasnie szukam. Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086


A to ta druga. Moja ma ciut ciensze biale paski. To jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
moim skromnym zdaniem bordowa.... chociaż to takie oklepane...
zwłaszcza bordowe kiecki, u mnie 3/4 lasek miało bordowe kiecki.
I wszystkie prawie takie same....
beznadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Co do koszuli to sam myślałem o bordowej, ale dopiero w tym tygodniu będe kupywał to jeszcze pomyślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
No wlasnie bordowa troche oklepana... nie wiem co zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym proponował kupić fajną połyskującą(Vistula ma takie fajne) ale z tych dwóch to bez zastanowienia czarna w paski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109
ja proponuje ta w paski- a partnerka niech zmieni sukienke:). chociaz sadze ze na tego typu okazje powinno byc cos tradycyjnego np zawsze modna i elegancka biel. ale pamietaj tylko nie bordowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Czemu nie bordowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109
w bordowym faceci pedalsko wygladają ;), ale wybor nalezy dp ciebie. moj brat mial w tym roku studniowke i 98% chlopakow bylo w bialych, 2% w bordowych. ci w bialych lepiej wygladali. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skromnym zdaniem bordowa jeste tandetna. Jak masz ciemny garnitur jakiś fajny to zapodaj sobie czarną koszulę może być połyskująca(tylko tak połyskująca żeby nie gryzła się z gajerkiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7334
Myśle że ta czarna w biale paski kompletnie na studniowke nie pasujea wiecie może jak sie nazywa koszula dopasowana do ciala? i jakie firmy takie produkują?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dziwnego w mojej łapie:/

Następny temat

Pytanie odnośnie solarium.

WHEY premium