SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STUDNIÓWKA- jaka koszula i krawat? xD

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
witam. moja dziewczyna przeżywa ze nie bede do niej pasował na studniówce. no i mam kłopot. ona ma czarną sukienke a ja nie wiem jaką koszule założyć i jaki krawat. wrzuce dwa zdjecia i licze na Waszą pomoc w wyborze i opinie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jojo ogranicz spam do spam postu, tam pisz ile chcesz i o czym chcesz...

MICOOOLAI - daję czasami ostrzeżenia przed banem żeby nie było

albo melisa albo ban

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536


wersja bardziej smutna ale podoba sie dziewczynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536


a to mi sie podoba xD tylko nie wiem czy pasuje do jej czarnej sukienki. niby krawat ma czarne kropki ale nie wiem. czekam na opinie. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Też mi się to drugie tez bardziej podoba, a dziewczyna niech nie szaleje, bo to nie Wasz ślub, tylko studniówka. Poza tym do czrnego wszystko pasuje , wiec weź to 2-gie , bo fajniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
opcja nr 2

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
dzięki za opinie i prosze o więcej xD później jej to pokaże xD może jakaś kobieta sie wypowie:P

Zmieniony przez - radoblazer w dniu 2009-01-31 12:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
Moja miala czarna suknie a ja mialem czerwona koszule i czarny lekko polyskujacy krawat i pasowalo ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
no tak ale którą z tych dwóch opcji wybrać?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
Wedlug mnie 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
mi sie żadna opcja nie podoba

wole takie wąskie krawaty
1

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
też o wąskim myslałem:) dziekuję za opinie. a ten różowy według pani pasuje do czarnej sukienki?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z ciśnieniem

Następny temat

Zapalenie naczyniowo - ruchowe

WHEY premium