ja znowu w związku z ćwiczeniem brzucha. Jestemw trakcie A6w i co raz to się spotykam z wersjami, że ten cykl nie pali tłuszczu?? Czy mozecie mi powiedzieć wię co robić lub czym dopełniać A6w by przy okazji wzmacniania mięśni spalał się tłuszcz? niekoniecznie moze to być w trakcie ćwiczeń A6w, bo mogę ćwiczyć inny cykl na spalanie trochę wcześniej lub później!!chodzi tylko o to ze nie iwem jak to ze sobą pogodzići jakie ćwiczenia dodatkowe mogę robić(wszystko chodzi w grę oprócz znosów z drążkiem lub cwiczen z laweczka, bo takiej nie posiadam w domu)
HelP!!!!???
HelP!!!!???
Mam najlepszego trenera na świecie!
Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym
Krzysztof Piekarz