Czy odżywka białkowa olimp whey pro matrix i kreatyna 1000 pomogą
mi nabrać masy i siły.Mam 15lat 191cm 90kg.biceps 37 klata 113cm,udo63cm.
powiedzcie jak mam stosować te suple i ile nabiorę masy i siły w ok.pół roku.z góry dziękuje.
mi nabrać masy i siły.Mam 15lat 191cm 90kg.biceps 37 klata 113cm,udo63cm.
powiedzcie jak mam stosować te suple i ile nabiorę masy i siły w ok.pół roku.z góry dziękuje.
Siłacz
Krzysztof Piekarz
. Ja bym dokupił carbo. Kreatyne bierzesz w dni treningowe 5 tabsów po treningu z 40-60gr carbo. W dni nie treningowe rano na czczo 30min. przed śniadanien też z carbo, albo możesz sobie dokupic tauryne i w dni nie treningowe wcinać kretke z tauryną, przy okazji rano poczujesz pobudzenie
. Co do 