SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak czwiczyc na motylka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak czwiczyc na motylka ?
(a morze podciaganie)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
ATLAS ĆWICZEŃ-jak tylko M go wklei.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4911
Podciaganie jest ok.
Sciaganie linek po karku na wyciagu.
Podciagnie sztanki w opadzie tułowia.
Podciaganie jednej hantli.
Sciaganie linek wyciagu na siedząco do brzucha.
Tak z grubsza :)

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Ronnie

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tego motyla to mi sie jakos ciezko robi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4911
To duzy miesien i powinien duzo zniesc...

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Podciaganie sie na drazku szerokim nachwytem i martwy ciag traktuje jako podstawe do treningu nie tylko motyli, ale i calych plecow. Do tego mozna dodac wyciagi i wioslowania.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Motyle ciężko wyczuć. Więc jak robisz przyciąganie linki wyciągu poziomego, podciąganie sztangi(wiosłowanie), to pamiętaj, nie pracuj bicepsem. Staraj się myśleć że ciągniesz łokcie do tyłu, a nie sztangę czy dłonie. Samo myślenie i wizualizacja dają dużo. Staraj się ściągnąć łopatki do siebie i napnij plecy.

A tak w ogóle to ostatnio kopie na budowie i czuje że całkiem nie źle pracuje właśnie najszerszy. Zobaczymy jak skończę.


NARKA

Początkujący ale kujący. Prztreanowany, lae narwany. 3 lata pakował, Roniego wyeliminował.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4911
Ja np. przy kazdym treningu plecow dobrze je czuje. Dobrym cwiczeniem gdy zaczynalem treninowc robiłem wolno podciaganie linki wyciagu do brzucha bardzo powoli. Powoli tez opuszczalem. Juz po 3 seriach czulem pompe.Pozniej tylko poprawialem innymi cwiczeniami.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13074
cześć ,mi sie wydaje że jednym z lepszych (niuewspomnianych przez kolegów) ćwiczeńna motyla jest podciąganie końca sztangi do brzucha w opadzie tułowia(drugi koniec spoczywa w rogu)myśle ze wiecie o jakie ćwoiczenie chodzi
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Tak. Chodzi o tzw. wioslowanie półsztangą. Zreszta wlasnie cwiczenia na wolnych ciezarach sa podstawa do budowania masy.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2510
wiosłowanie sztangą z poprzecznym uchwytem,
podciąganie sztangi w opadzie,


"... trzeba być prawdziwym, nie stać z kłamstwem na ustach aby móc patrzeć w oczy i nie wstydzić się odbicia z lustra..."

"... trzeba być prawdziwym, nie stać z kłamstwem na ustach aby móc patrzeć w oczy i nie wstydzić się odbicia z lustra..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie chce żeby mnie "uszkodzili"

Następny temat

Ile macie w klacie ?

electro
Polecane artykuły