Cze!!!
Mam pytanko dotyczace Miroslawa Hermanna.
Mianowicie kto ma jakies jego zdjecia? (sylwetka albo z zawodow)
Zalezaloby mi na zobaczeniu tego goscia w calej okazalosci.
Z tego co mi wiadomo ma 170cm wzrostu i walczy w wyciskaniu w kat. do 67.5kg.
Ja mam 169 cm wzrostu i 62 kg wagi.
I w glowie mi sie nie miesci jak przy takiej wadze mozna wyciskac na plaskiej 170kg.
Jezeli ktos ma jego zdjecia to podaje moj nr gg: 6287158 (bo z tego co mi wiadomo to maili na forum podawac nie mozna)
w celu dogadania sie w sprawie ewentualnego przeslania zdjec.
Z gory wielkie dzieki!!
Mam pytanko dotyczace Miroslawa Hermanna.
Mianowicie kto ma jakies jego zdjecia? (sylwetka albo z zawodow)
Zalezaloby mi na zobaczeniu tego goscia w calej okazalosci.
Z tego co mi wiadomo ma 170cm wzrostu i walczy w wyciskaniu w kat. do 67.5kg.
Ja mam 169 cm wzrostu i 62 kg wagi.
I w glowie mi sie nie miesci jak przy takiej wadze mozna wyciskac na plaskiej 170kg.
Jezeli ktos ma jego zdjecia to podaje moj nr gg: 6287158 (bo z tego co mi wiadomo to maili na forum podawac nie mozna)
w celu dogadania sie w sprawie ewentualnego przeslania zdjec.
Z gory wielkie dzieki!!
www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
Krzysztof Piekarz