Witam,
Posiadam kreatyne, ktora sporzywalem w maju. Potem przerwalem cwiczenie. teraz na nowo zaczolem chodzic na silke. czy ta kreatyna TRECKA (w proszku), nadaje sie do sporzycia?? data na opakowaniu jest do 2006r
Posiadam kreatyne, ktora sporzywalem w maju. Potem przerwalem cwiczenie. teraz na nowo zaczolem chodzic na silke. czy ta kreatyna TRECKA (w proszku), nadaje sie do sporzycia?? data na opakowaniu jest do 2006r
Krzysztof Piekarz