Witam,
Przepraszam was, ze ostanio mnie tu niewiele ale mam naprawde malo czasu, którego resztki wykozystuje na tworzenie ciekawych - jak mysle - artykulow. Nie bedzie ich niestety na SFD, ale mozecie je obejzec na stronie naszego sponsora - ze tak powiem.
http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3
Co jakis czas bedzie wpadalo cos nowego, natomiast na SFD bede wiecej juz niebawem
Trzymajcie sie,
Przepraszam was, ze ostanio mnie tu niewiele ale mam naprawde malo czasu, którego resztki wykozystuje na tworzenie ciekawych - jak mysle - artykulow. Nie bedzie ich niestety na SFD, ale mozecie je obejzec na stronie naszego sponsora - ze tak powiem.
http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3
Co jakis czas bedzie wpadalo cos nowego, natomiast na SFD bede wiecej juz niebawem
Trzymajcie sie,
"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"
Krzysztof Piekarz
, cóż za czasy...
zbieraj czas
Dawno mnie nie bylo