Jakiej firmy kreatyna jest najlespza? olimp, trec czy hi tec?? a moze jeszcze jakas inna?? Nie wiem miedzy jaka sie teraz zdecydowac. Treca 250g razem z 500g dekstrozy jest za 63zł i mysle o tej. Chociaz nie wiem czy olimpa nie jest lepsza.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jesli masz siano to kup matrixa np cell pump ( 2opakowania na cykl)
jesli wariant ekonomiczny to moze byc i zwykle mono
firma bez róznicy ( ultimate,olimp,hitec, vitalmax.trec)
osobiscie biore aktualnie cgt optimum i mocno chwale
jesli wariant ekonomiczny to moze byc i zwykle mono
firma bez róznicy ( ultimate,olimp,hitec, vitalmax.trec)
osobiscie biore aktualnie cgt optimum i mocno chwale
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz