SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SP 80 Olimpu vs. Prolongatum Biogenixa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Gdzie to mozna dostac ?

Ciekawe kiedy jakas firma po przeczytaniu wypowiedzi williego wprowadzi do sprzedazy produkt cinema whey wcale by mnie to nie zdziwilo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
WILLHELM

zdeydowanie wide sens w min 2 rodzjach bialek :D
zwlaszcza przy moim ich duzym ostatnio zuzyciu

szybkie bialka serwatkowe i wolne :D miesznaki oparte o kaziene maja inne zastosoania i inne plusy wraz z innymi minusami :D
trudno mowic ktory lepszy ktory gorszy :D
kazdy inny i kazdy optymalnie sluzy czemus innemu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1971
Jak Biniu wyjaśni to wszystko od razu jasne :D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
bueueh :D
sam nie wiem czy plakac czy sie smiac :D:D:D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
Biniu:
inne zastosowania powiadasz?? hmm... ciekawe... a ja zawsze myślałem, że białka to budulec dla mięśni... a okazuje się, że whey buduje a kazeina nie... albo odwrotnie...
i nie mów mi tu sloganami z reklam firm suplementacyjnych... pytałem o prawdziwe odczucia dla organizmu... czy widzisz różnicę w jakości mięśnia?? szybszą regenerację?? teoria faktycznie mówi że rodzaj białka ma znaczenie...
ale teoria mówi również jak skuteczny jest koenzym witaminy B12...
a to tylko teoria...

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-09-23 18:35:29

Willhelm

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
teoria nie bierze sie z tego ze ktos cos napisal :D

zreszta to co pisze ma dopisek optymalnie :D!!

a to wiele tlumaczy :D
np ze
w idealnym swiecie idealny kulturysta zyskalby wiecej gdyby w sposob idealny stosowal takie a takie bialko wtedy a wtedy :D

niestey nie zyjemy w idealnym swiecie :D
i to jest glowny mankament co nie zmienia faktu ze niektore sa lepsze wtedy a inne zas :D

jak mozesz nie widze przeszkod dlaczego nie zblizyc sie o jedne krok w kierunku idealu :D
rozumiesz moj tok rozumowania :D

pokaz mi badani majace wplyw u zdrowych ludzi nie majacych niedoborow b12 przyjmujacych np DM :D i poprawiajacych efekty treningowe :D

wiec porowanie nietrafione :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
na początku chciałem po kolei ustosunkowywać się do Twoich stwierdzeń...
ale uznałem że nie ma sensu...
piszesz ogólnikami podczas gdy prosiłem o konkrety...
szkoda dalej ciągnąć tą rozmowę...

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-09-23 22:02:19

Willhelm

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
szkoda dalej ciągnąć tą rozmowę...

chyba masz racje jesli nie chwyciles tego co chcialem powiedziec wyzej to nadajemy na innej czestoliwosci :D
pozdr :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
to fakt... ja myślę bardziej racjonalnie... staram się przede wszystkim zadać pytanie: czy to ma sens... czy koszty nie przewyższają efektów...
i tu się zgodzę... nadajemy na innych falach...
Pozdrawiam!

Willhelm

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo i gainer ????

Następny temat

białko jakie?

electro
Polecane artykuły