SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cell Pump czy kreatyna Vitalmax'a + HMB ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26544
Czesc
Suchajcie ma taki dylemacik- zostalo mi z poprzedniego cyklu 300g kreatynki vitalmaxa a chce zrobic kolejny i sie zastanawiam czy nie kupic sobie biogenix cell pump a tą kretke co mam zostawic na kiedy indziej czy moze zjesc ta kretke co mam a dokuipi 240 kabsow hmb- jak myslicie co bedzie lepsze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz Ci mowilem kuf3leq, ze opiniami pocemonow sie nie przejmuje. W przeciwienstwie do twoich artow o rybkach akwariowych ja pisze cos wiecej

Do mono to juz chyba lepiej carbo albo zwykla glukoze czy sok winogronowy. A jesli chodzi ogolnie ot na pewno bialko czy gainer da Ci lepsze rezultaty niz gluta.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Kup cell pumpa i jedz z mono z vitalmaxa za hmb kup sobie jedzenie lepiej

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Soul,

jeżeli masz za sobą tylko 1-2 cykle na mono i zrobiłeś sobie wystarczającą przerwę min. 8 tygodni, to możesz zrobić sobie kolejny cykl na tej kretce -300g w zupełności wystarczy na ok. 7,5 tygodnia (rób bez fazy nasycenia, 5g codziennie rano na czczo + 5g bezpośrednio po treningu). Możesz również połączyć mono z cell pump, proponuję zakup cell pump orange 665g. Dawkujesz wtedy cell pump codziennie rano porcja 9,5g (10 tygodni!) + mono 5g bezpośrednio po treningu (zużyjesz wtedy w całym cyklu 150g przy 3 treningach tygodniowo).
Podobnie jak Zyz uważam, że lepiej przyłożyć się do diety niż kupować hmb.

Pozdro
Dareckyy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
W sumie nie chcialo mi sie rozpisywac chory jestem a wiec j/w .

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26544
A nie lepiej mono z rana a przed treningiem cell pump?? Ja bym zrobil tak
5 g mono rano przed treningiem 10 cella a na wieczor 5 g mono. Co wy na to?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB sobie daruj. Lepiej dieta, albo jakies bialeczko czy gainer zamiast tego.
W zaleznosci od tego, ile cykli z kretka masz za soba polecalbym albo leciec na samym mono albo wymieszac go z CP. Jesli cykli masz niewiele to zrob sobie cykl na tych 300g vitalmaxa a efekty bede i tak na pewno nie zle. A jesli juz wiele razy brales mono to mozesz teraz zabrac sie za CP i zrobic to wlasnie w sugerowany sposob przyjmujac CP razem z mono
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26544
mam za soba 3 cykle z mono
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też, dlatego przy kolejnym planuję połączyć mono z cell pump w opisany powyżej sposób. Jaką masz przerwę od ostatniego cyklu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26544
2 miesiace
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj jeszcze 1-2 m-ce. Im dłuższa przerwa, tym lepiej.
Ja planuję rozpocząć mój kolejny cykl w listopadzie po 4 m-cach przerwy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2 miechy powinny spasic ale nie ma co ukrywac, ze im przerwa dluzsza tym lepiej. A co do CP to mysle, ze mozna probowac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na polepszenie wytrzymałości

Następny temat

Gainer + Kreatyna - czy mozna mieszac ?

electro
Polecane artykuły