Czesc
Suchajcie ma taki dylemacik- zostalo mi z poprzedniego cyklu 300g kreatynki vitalmaxa a chce zrobic kolejny i sie zastanawiam czy nie kupic sobie biogenix cell pump a tą kretke co mam zostawic na kiedy indziej czy moze zjesc ta kretke co mam a dokuipi 240 kabsow hmb- jak myslicie co bedzie lepsze?
Suchajcie ma taki dylemacik- zostalo mi z poprzedniego cyklu 300g kreatynki vitalmaxa a chce zrobic kolejny i sie zastanawiam czy nie kupic sobie biogenix cell pump a tą kretke co mam zostawic na kiedy indziej czy moze zjesc ta kretke co mam a dokuipi 240 kabsow hmb- jak myslicie co bedzie lepsze?
Krzysztof Piekarz

a wiec j/w .