SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PyTaNiE Do FaChOwCa!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 238
Czesc Wam.. Sluchajcie mam pytanie moj kolega cwiczy od miesiaca i jedzie dosc ciezkimi ciezarami i robi takie wymuszane ja mu pomagam czasem jego proporcje to waga 75kg i 180cm wzrostu powiedzcie czy moze mu sie cos stac czy nie bo to jest trening na mase 4 serie i ruchuw 8 6 4 2 i dokladamy do kazdej seri poradzcie cos czekam dziki z gory narkens
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6785 Napisanych postów 36464 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 683010
Z tego co piszesz to nie kolega jedzie dużymi ciężarami tylko goście którzy go asekurują. Totalna głupota. Poza tym na masę w ostatniej serii 2 ruchy - to chyba jakaś nowość i na pewno nie dla nowicjuszy.
Radzę koledze samodzielne ćwiczenia, bez wymuszonych powtórzeń, które w przypadku takich nowicjuszy są po prostu głupotą. Gość który go asekuruje robi po prostu dodatkowy trening martwych ciągów (i oczywiście z kocim grzbietem).
Zaczynanie treningów od stosowania wymuszonych nawyków wprowadza złe nawyki, które później trudno zniwelować. Najważniejsze i najwartościowsze są czystee technicznie powtórzenia. Pomoc może się ograniczyć do zdjęcia i odłożenia sztangi na stojaki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 19774
To co napisałeś to trening ukierunkowany bardziej na siłę niż masę. Nie polecałbym go jemu jeszcze przez dłuższy czas.

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
z taki mstazem polecam powtrzenia w granicy 15 - 10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 238
to napsizcie trening jakis dobry dlaniego.. ile ruchow i wogule
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20288
2 powtórzenia proponuje to co f***master:)

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 238
to zaproponujcie lepszy trening na mase.. a 2 powtorzenia przy maxymalnym ociazeniu robi..? nie smiejcie sie.. bo nie wiem co ja ma mu poradzic ja jade z trenigngiem z kulturystkiki z gazety a mu sie on nie podba wiec co ja mam mu poradzic a tamten plan jakis D***k na silowniu mu dla na mase niby
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20288
powchodz sobie na treningi do oceny w tym dziale....pisze n.p prosze o ocene treningu na mase...jesli będzies ziwdizał ze ż ejest dobrze oceniony to go bierz

...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52125 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze to jak wyżej już napisano, żadnych ruchów oszukanych czy wymuszonych, nawet dobrze będzie jak kolega nie kończy żadnej serii w momencie gdy już niezbędna jest pomoc partnera ale raczej niech zostawi sobie jeszcze zapas jednego, dwóch powtórzeń, jeżeli chodzi o ilość powtórzeń to w przedziale między 15 a 8, poniżej już nie ma sensu, góra dwa ćwiczenia na grupę mięśniową, nie więcej niż 3-4 serii każdego, te wytyczne powinny już bardzo pomóc twojemu koledze oby tylko zechciał się ich trzymać!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do ktorej grupy??

Następny temat

jak postąpić?

electro
Polecane artykuły