dzisiaj broniłem w meczu naszej druzyny ;] i w pierwszej polowie byly 3 poprzeczki a w drugiej polowie 1 poprzeczka i 3 slupki
kibice mowili ze przesuwam pilki oczami;]mecz zakonczyl sie 1:1
te wszystkie slupki i poprzeczki to byly strrzaly na moją bramke. jezu chyba wyczerpalem limit szczescia na rok
kibice mowili ze przesuwam pilki oczami;]mecz zakonczyl sie 1:1
te wszystkie slupki i poprzeczki to byly strrzaly na moją bramke. jezu chyba wyczerpalem limit szczescia na rok
Krzysztof Piekarz
a w jakim klubie grasz??
. Moja Radomyślanka gra w 5 lidze. Dzisiaj prawie uprali sędziego, bo sędziował jak po***any, ale udało mu się ujść z życiem.
