SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ludzie ale fart%-)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12410
dzisiaj broniłem w meczu naszej druzyny ;] i w pierwszej polowie byly 3 poprzeczki a w drugiej polowie 1 poprzeczka i 3 slupki kibice mowili ze przesuwam pilki oczami;]mecz zakonczyl sie 1:1 te wszystkie slupki i poprzeczki to byly strrzaly na moją bramke. jezu chyba wyczerpalem limit szczescia na rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
hehe, no to rzeczywiscie farta miales a w jakim klubie grasz??

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12410
LZS Radgoszcz klasa b;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3273
gdzie to jest ?, bo cos nawet kojarze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12410
malopolska okolice tarnowa a jeszcze bardziej to okolice Dąbrowy Tarnowskiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3273
eee to blisko mnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Real klasa b . Moja Radomyślanka gra w 5 lidze. Dzisiaj prawie uprali sędziego, bo sędziował jak po***any, ale udało mu się ujść z życiem.

Pozdro dla Radgoszczy, jak awansujecie to zagracie z nami
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
masakra........ nieźle Ci co strzelali musieli klnąć


ale jedną bramkę wpuściłes:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3273
a czemu nie grasz w Dąbrovi ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12410
dudek: przegralibyscie nawet teraz....ale sparing mogłby kiedys byc
znawiec: na dąbrovie przyjdzie czas
a tak wogole to dopiero od tego sezonu
jestem prawdziwym nr 1 w bramce
a gramy w klasie b bo to dopiero drugi sezon istnienia naszego klubu.a gola strzelili mi jak zwykle z glowki;]
aha i pozdro dla Radomysla
ale mam nadzieje ze szczescie mnie nie opusci;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3273
jakbys grał w dąbrovi to byśmy grali w jednej lidze łap soga za to zdarzenie do tego tez trzeba miec talent
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karty wstepu na Legie

Następny temat

Skąd ściągnąć meczyk Wisła - Real

electro
Polecane artykuły