SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

polskie rowery - dobre bo polskie!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173
ostanimi czasy polscy producenci widze ze wzieli sie do roboty, jako przyklad moze posluzyc firma Scout
http://www.scout.pl/#
kiedys makrokesze a dzisiaj niezle rowerki w klasie mtb, aby tak dalej to i ja moze bede jezdzil na rodzimej produkcji

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
znam te produkty bardzo dobrze

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173
jak nad szosowymi popracuja to tez beda warte zainteresowania - narazie jest jeden model ale bez opisu niestety

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
ale maja swoja grupe kolarska

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ladnie sie to wszystko prezentuje tylko kupowc .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6173
rownierz firma Arkus zaczela swoja modernizacje. weszla seria Vip na osprzecie deore ale jeszcze brakuje jej do jakiegos poziomu

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4506
to są zagraniczne części złożone w polskich fabrykach wielkiej filozofi w tym nie ma
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
NO fajne rowerki, ale ja juz wole swoj modernizować.


Polacy nie gęsi, inszy też swoje biki mają...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trexstar

Następny temat

Zlozmy razem lekki i drogi rower do xc

electro
Polecane artykuły