Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
sa to bulki.Malo jest odztwek tego typu na naszym rynku dlatego ze kazdy sam moze sobie takiego bulka zrobic.Mozesz kupic bilko i carbo i brac pol na pol,albo kup ProfiWhey
Szacuny
25
Napisanych postów
2191
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
20949
Profi Whey Mass jest godny polecenia ale Top Mass tez bardzo dobty produkt ale to nie sa gainery to sa bulki a jesli chodzi o gainer to SWG4000 lub GAINER MCT z oimpu mozesz tez wyprubowac nowosc firmy Biogenix Monster MaSS
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
tego typu odż. są b. dobre dla ludzi którzy nie mają wybitnie szybkiego metabolizmu, wtedy przy minimalnym ryzyku otłuszczenia można robić dobrą masę mięśniową, a wspomniane wyżej odż. są dobrej jakości i w dobrej cenie więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby je wypróbowac!
Szacuny
2
Napisanych postów
188
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
744
Metteor właśnie dlatego chce sobie kupić bulka ...
Wiec czekam którego btyście wybrali 4 kg Profi Whey mass 160 zł, czy 4,5kg Top mass około 170 ???
Ja mam zdolnośc do szybkiego łapania tłuszczu i nie mam dobrej przymiany materi ...
ALe któego znich byście wybrali ? Lub może macie jakieś inne lepsze firmy niż olimp które mają 50-50