SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING CYKLICZNY KTORA GRUPA,POMÓZCIE !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chcę zacząc po wakacjach trening cykliczny ale nie wiem do której grupy się kwalifikuję...najprościej byłoby do PANIE,ale tam jest przewidziana tylko redukcja, a ja chcę najpierw zwiekszyć masę.


1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?

>>>Trenuję od ok.8 lat, pierwsze kilka lat głównie wytrzymałość, duże ilości powtórzeń z małymi obciążeniami. Następnie parę lat nieregularnych odwiedzin na siłowni,2 lata porządnego treningu na masę, przerwa zwiazana z treningami sportu walki, kontuzja, no i teraz powrót na siłownię 2 miesiące temu.

2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),

>>>PONIEDZIAŁEK: /siłownia/

klatka: wyciskanie na skośnej,przenoszenie sztangielki nad głową
biceps: modlitewnik, unoszenie sztangielek naprzemienne
rowerek: 30 min

ŚRODA:/siłownia/
barki: wyciskanie do góry, unoszenie do przodu sztnagielek, unoszenie w opadzie tułowia na boki
rowerek: 30 min

PIĄTEK:/siłownia/
plecy: ściąganie dr.do karku, przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
grzbiet: ławka rzymska
triceps: ściąganie sznurka, wyciskanie francuskie
rowerek 30 min.

SOBOTA /w domu/
nogi: trening DJ WALLIS
brzuch: spięcia klasyczne, spięcia 'dolne' - na przemian

od 5 dni SZÓSTKA WEIDERA

-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
obecnie :3 serie - 12 do 15 powt. Małe ciezary ( ok.30%- 40% ciężaru max.), przerwy 30 sek.
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???

>>>>Znaczna poprawa sylwetki, lekki zarys mięśni, spadek wagi o 3 kilogramy, zwiększenie siły i wytrzymałości, lepsze samopoczucie (taki trening mam od 2 miesięcy)
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???

>>>>Wieksza masę,Ładną rzeźbę, zwłaszcza zarys barków, ponieważ z tym mam kłopoty, generalnie chcę osiągnąć figurę fitnesski.
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.

>>>>3 razy w tygodniu siłownia z pełnym wyposażeniem, po wakacjach prawdopodobnie 2 razy
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
>>>>Nie ma.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
moze zaczac od poczatku??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
zapomnialem dodac grupa II
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
druga,ok. rozumiem ze fakt ze jestem kobietą nie ma znaczenia? chodzi mi głownie o dietę i suplementację,nie chcę zamiast mięśni nabyc tkanki tłuszczowej;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
przy szybkim metabolizmie i jesli bedziesz uwazac na tl nasycone w diecie plus ospuscisz sobie gainery jako suple
nie powinno byc problemu z tk. tluszczowa pozostanie jedynie kwestia jakosci miesnia
ale to mozna w latwy sposob poprawiac cyklami na gestosc i definicje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
gainery bralam kiedys (weidera i hi tec) i nawet tłuszcz mi się nie zwiększył,ale w smaku to one były delikatnie mowiąc takie sobie...ale wtedy trenowałam też walkę więc pewno dlatego nie utyłam.z przyjemnościa je sobie odpuszczę:)
zatem druga grupa po wakacjach od począktu cykli,ok,mam nadzieję ze sie doszukam na forum wszystkich "odcinków"...
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Laura przypomnij mi się na priva.
Jak tylko zamkniemy numer sierpniowy "SdW" to odpowiem.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok.Michail,przypomnę się na pewno,bo nie mogę znaleść wszystkiego dla grupy II i w ogóle już się pogubiłam:(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no i czekam ciągle...
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Mam tyle na głowie, że niestety, ale nie wyrabiam ze wszystkimi odpowiedziami

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok.jestem cierpliwa:) tylko postaraj się do konca sierpnia,bo chciałam zacząć cykl na masę od września...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas kulturystyczny

Następny temat

kurkociag-silne ramiona i nadgarstki :P

electro
Polecane artykuły