Szacuny
6
Napisanych postów
795
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
23673
Witam, zakupiłem właśnie SP 80 Olimpa i sie zastanawiam czy można to pić z mlekiem np.: 1,5% bo na opakowaniu jest napisane ze z 0,5%, co moze sie stać jeśli bede pił to z mlekiem o większej zawartości tłuszczu????
A drugie pytanie jest takie czy jedna łyżka taka od zupy to jest ok 10g suplementu czy jak????
Szacuny
2
Napisanych postów
69
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3985
Jedna miarka SP80 ma ~15g
A im bardziej tłuste mleko tym chyba trudniej dobrze wymieszać (tzn trzeba dłużej machać shakerem bo się grudki robią). Ja sypie na wode i i tak jest pyszne a przynajmniej nie ma tyle węgli.