...
Witam. Od jakiegoś czasu mam coraz większe lęki i depresyjne myśli. Zmieniłem dietę, chodzę na siłownie, niestety niewielka poprawa. Zrobiłem badania hormonów: Testosteron 4,06 (w normie), Prolaktyna 439 (norma 86-324). Obniżone libido, brak mocy, senność. Czy poprawa hormonów i ewentualnie TRT pomoże czy lepiej od razu iść na psychoterapię?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Na psychoterapię możesz iść zawsze . Prolaktyne musisz zbić .
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
witaj,
jezlei czujesz, ze problem cie przytlacza i nie jestes w stanie samemu ogarnac glowy, to jak najbardziej suzkaj pomocy u osob, ktora znaja sie na temacie. Byc moze konieczne bedzie lekkie wsparcie medykamentami, aby poprawic prace neuroprzekanzikow. problemy psychiczne to nie tylko psychologia, to tez zaburzenia typowo somatyczne, powinazane z praca hormonow, czy neuroprzekaznikow, ktore trzeba naprostowac. TRT na wlasna reke moze wbrew pozorom poglebic problem, jak nie bedziesz umial zapanowac nad hormonami
jezlei czujesz, ze problem cie przytlacza i nie jestes w stanie samemu ogarnac glowy, to jak najbardziej suzkaj pomocy u osob, ktora znaja sie na temacie. Byc moze konieczne bedzie lekkie wsparcie medykamentami, aby poprawic prace neuroprzekanzikow. problemy psychiczne to nie tylko psychologia, to tez zaburzenia typowo somatyczne, powinazane z praca hormonow, czy neuroprzekaznikow, ktore trzeba naprostowac. TRT na wlasna reke moze wbrew pozorom poglebic problem, jak nie bedziesz umial zapanowac nad hormonami
1
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Dość oczywiste jest to, że jeżeli problem jest po jakiejś stronie, w tym przypadku prawidłowego funkcjonowania psychiki, stanów depresyjnych i leków, to zdecydowanie należy to skonsultować ze specjalistą, a nie szukać rozwiązań samemu. Być może podwyższony poziom prolaktyny i ogólnie jakieś zaburzenia hormonalne mają tutaj swój wpływ, ale to i tak powinien przeanalizować lekarz.
To, co warto abyś Ty zrobił, to zwrócił uwagę na swój styl życia: odżywianie, aktywność fizyczna, ilość i jakość snu, używki, poziom tkanki tłuszczowej.
To, co warto abyś Ty zrobił, to zwrócił uwagę na swój styl życia: odżywianie, aktywność fizyczna, ilość i jakość snu, używki, poziom tkanki tłuszczowej.
Moderator działu Odżywianie
...
Oczywiście, wszystko robię pod kontrolą lekarza. Póki co mam powtórzyć badania prolaktyny. Dieta bardzo zdrowa od około 2 miesięcy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
