SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77
Witam,
mam pewien problem a mianowicie bardzo źle się czuje i nie zależnie od tego czy mam temperature 37,1 czy 35,9 czuje się tak samo czyli nic mi się nie chce robić, czuje się osłabiony, rzeczy które jeszcze niedawno sprawiały mi przyjemność, albo nudzą się po chwili, albo to już nie jest to samo co miesiąc temu.
Jestem nieśmiały i ludzie sprawiają że się boje, wstydzę samego siebie brzydzę się sobą i moje poczucie wartości leży i kwiczy - walczę z tym już jakiś czas i zauważyłem poprawę, jednak dzisiaj znowu czułem się jak kiedyś (czyli jak zero - albo gorzej bo zero jakoś służy ludzkości)
Następna dziwna sprawa to to że jestem nie skromnie mówiąc zabawny i ostatnio nawet usłyszałem że błyskotliwy (ale tutaj to się nie zgodzę) i chodzi o to że żartuje jak zawsze, a nawet więcej i lepiej (poznaje po reakcjach) i czuje się ciut lepiej, a kiedyś byłem w niebo wzięty i właśnie to mnie najbardziej zaniepokoiło - W momencie kiedy mój największy atut (poczucie humoru) i rozśmieszanie ludzi nie daje uczucia spełnienia to jest ze mną coś nie tak. Mimo to żarty nadal się mnie trzymają i czuje się "ciut lepiej" ;)

Chciałbym się zapytać co tym sądzicie, a może to depresja - bo mam podejrzenia że mam tą chorobe już kilka, a nawet kilkanaście lat (tylko nie zawsze się ujawnia)

Mówię tutaj o depresji jako chorobie, a nie jako przejściowym dołku w który wpada każdy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ashardon
Nie szukaj pomocy na forach, bo tu takowej nie znajdziesz. Jeżeli czujesz, że dzieje się z Tobą coś niedobrego, to skorzystaj z pomocy specjalistów.


Oczywiście u psychologa, nie psychiatry.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2014-04-23 17:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 773
Weź się za treningi. Polecam kalistenikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77
205425
Weź się za treningi. Polecam kalistenikę.


Trenuje już prawie miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 773
Dowal sobie swoją ulubioną muzykę na full w słuchawkach, rozpisz na kartce w dwóch kolumnach to, co uważasz w sobie za atrakcyjne i to co się Tobie i ludziom podoba, a w drugiej swoje negatywne cechy.
Dobre rozwijaj, negatywne eliminuj.
Oglądnij sobie filmy: Hooligans, Leon Zawodowiec, Karate kid i nietykalni. Da Ci to kopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77
Leona nie lubie, a karate kid mnie dobije (fajne, ale jak widze że On się lepiej bije po pół roku treningu niż ja po 6 to czuje się źle) wiem że to film, ale jednak wpływa ;/

Pierwsza rada jest fajna, mało rozwinąłeś, ale nie musisz, dużo czytałem i czytam nadal na temat psychologii - Dałeś mi trochę motywacji do rozpoczęcia tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 773
Zrób jeszcze to:
1. Sprawdź rano bezpośrednio po przebudzeniu czy masz biały nalot na języku
2. Zrób badania krwi, sprawdź czy nie masz niedoboru witamin np. b12 itd.
3. Idź do fryzjera, zrób sobie fryzurę np. jakiegoś fajnego irokeza
4. Nie pij, bo to źle wpływa na psychikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77
1. Da się zrobić
2. A nie moge brać profilaktycznie witamin? (Ja to mam awitaminoze, ale mózgu)
3. Eeee, nie, na mojego ryja nic nie pasuje, mam nawet ochotę, ale co rusz to gorzej.
4. Nie pije alkoholu, kawy kakao, a herbate sporadycznie - niestety dużo coli :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3393
Idź do psychologa a potem do psychiatry to dostaniesz tabsy na serotoninę albo zacznij coś robić na poważnie, zaangażuj się w coś. To może byćpo prostu nuda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 773
Już każesz mu faszerować się lekami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
To nie depresja.
Nie zycze ci abys kiedys poczul co to znaczy.
Masz pewnie gorszy okres i tyle. Wydaj troche kasy jak ja masz, zabaw sie. Jak nie masz to sie skup na jej robieniu. Najwazniejsze to cos robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stres itp = Nerwicowe zachowania,depresja

Sport,Dieta,Psycholog,Mniej myślenia więcej robienia

Ogólnie temat jest szeroki do omówienia,dlatego idź do psychologa tam znajdziesz odpowiedz.

Poza tym nie bierz tabletek bo one tylko maskują wszystko absolutnie nie leczą. Mogą wręcz wywołać prawdziwą depresję, oczywiście lekarz ci powie że to nie prawda $$ (dla kumatych)

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2014-04-23 17:31:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pęcherzyki na palcach

Następny temat

Klatka piersiowa - wątpliwości

WHEY premium