SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam!
Tydzień temu skończyłem cykl kreatynowy. Níe ćwíczę od dwóch tyg. z powodu przetrenowania. Zrobiłem parę testów na depresję i wynik jest pozytywny, szczerze mówiąc to się nie zdziwiłem. Około trzech tyg. temu było fatalnie, do szkoły nie miałem ochoty w ogóle chodzić. Chodziłem w kratkę. Potem w miarę, wszystko wracało do normy, lecz teraz wszystko jest znowu do dupy. Do szkoły idę, jak mi się chcę, apetytu nie mam takiego, jak wcześniej. Jestem przygnębiony, zamartwiam się szkołą, przyszłoscią itd. W czasie cyklu, wody piłem trochę więcej niż zwykle, piłem wtedy jak mi się chciało. Zapewne to jest skutkiem depresji. Proszę o jakieś rady, bo jestem załamany.
Pozdrawiam

Pieprzyć to co o nas mówią jesteśmy ludźmi z pasją.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Daruj sobie testy z gazet na tego typu schorzenia.
Myśl pozytywnie a nie wciągaj się sam w chorobę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1086
Nie wciągam síe w tą chorobę, lecz fakty mówią same za siebie. Testy rozwiązywałem z różnych stron poświęconym depresji. Chcíałbym myśleć pozytywnie, lecz nie potrafię.

Pieprzyć to co o nas mówią jesteśmy ludźmi z pasją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Konsultuj ze specjalistą, lecz nie daj się od razu wmanewrować w tabletkową terapię.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
test testem a opinia specjalisty jest najważniejsza.
kup sobie deprim, 3 tygodnie - nie zadziała idż do specjalisty.
i po pierwsze - pozytwywne myślenie.
to, zę ci się niechce chodzic do szkoły to chyba normalne, ja do roboty tęż bym chętnie nie chodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ale trzeba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
koniec:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl cm3+HMB a antybiotyk

Następny temat

Dziwne cisnienie

WHEY premium