SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka piersiowa - deformacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
Dzień dobry mam pytanie napinając prawą część klatki piersiowej wyskakuję mi takie cos nie czuje nic bólu, wie ktoś może czym jest to spowodowane? Wiek 17lat




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
Taka Twoja uroda

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
flex1976
Taka Twoja uroda

A da sie coś zrobić żeby to zmiejeszyc?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Ja to nie bardzo widze w czym jest problem, zdjecie jest slabej jakosci. Chodzi o ten jakby ubytek w klatce ? O ile to jest ubytek no bo mówie jakosc zdjęcia pozostawia wiele do zyczenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
erwinoos
Ja to nie bardzo widze w czym jest problem, zdjecie jest slabej jakosci. Chodzi o ten jakby ubytek w klatce ? O ile to jest ubytek no bo mówie jakosc zdjęcia pozostawia wiele do zyczenia.

Chodzi tutaj o ubytek i to co jest zakreślone,przy słabej jakości da sie dostrzec ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Okej no ubytek jakis tam dostrzegam aczkolwiek zakladam ze z tym sie urodziles i taką masz budowę klatki piersiowej , nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc pozostawie tutaj miejsce do wypowiedzi komus kto się na tym lepiej zna , jak miałbym wyrazić swoją opinie to raczej nic tu się nie da zrobic poza wszczepieniem implantu zeby tą dziure wypełnić, bo tam po prostu jest dziura , nie ma mięśnia , więc nawet tego nie nadbudujesz, tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
erwinoos
Okej no ubytek jakis tam dostrzegam aczkolwiek zakladam ze z tym sie urodziles i taką masz budowę klatki piersiowej , nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc pozostawie tutaj miejsce do wypowiedzi komus kto się na tym lepiej zna , jak miałbym wyrazić swoją opinie to raczej nic tu się nie da zrobic poza wszczepieniem implantu zeby tą dziure wypełnić, bo tam po prostu jest dziura , nie ma mięśnia , więc nawet tego nie zbudujesz, tak mi się wydaje.



Dzięki wielkie
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Niestety, ale zdjęcie jest bardzo słabej jakości i nic nie da się po nim stwierdzić. Bez wątpienia nie widać na Twojej klatce piersiowej nic niepokojącego. Sugeruję wrzucić normalnej jakości zdjęcia. Najlepiej wykonywane przez kogoś.

Poza tym, niestety nie jesteśmy symetrycznie pod kątem budowy naszej sylwetki. Każdy z nas ma różnice w większości strony ciała, uda, czy rozmieszczenie przyczepów mięśni.

Jeżeli jednak jesteś tym zaniepokojony, to sugeruję wybrać się do fizjoterapeuty. Zobaczy on i będziesz wiedział dokładnie.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem zdrowotny

Następny temat

Wyniki badań - analiza

electro
Polecane artykuły