SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Serce - niekompetencja chronotropowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 50
Mam taki wstydliwy problem... Przepraszam ale muszę to napisać... Podczas masturbacji moje serce nie przyspiesza tylko wręcz zwalnia... Podejrzewam że to nie normalne zjawisko. Ktoś wie dlaczego tak jest? Mam jakieś tam pobudzenia nadkomorowe (ok. 400) w sercu które wyszły na holterze i ponad 500 bradykardii. Dodam że podczas wysiłku serce pracuje dobrze tzn. jak trenuje biegi to przyspiesza odpowiednio natomiast w sytuacji powyżej serce nawet zwalnia a wysiłek jakiś tam jest... Czy to ma związek z tym że mam erekcję i wtedy serce nie chce pracować odpowiednio?
Przepraszam za delikatny temat ale jestem załamany :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1017 Napisanych postów 5463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137721
Urolog?
Inna sprawa - oddychasz prawidłowo przy masturbacji czy wstrzymujesz nieświadomie oddech?


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2023-05-01 03:08:34

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 50
Chyba prawidłowo oddycham. Dlaczego urolog skoro to sprawa układu sercowo-naczyniowego?

Czy w czasie seksu też mogę mieć podobnie?

W sumie teraz zauważyłem że serce jednak przyspiesza a czasami zwalnia, nie wiem od czego to zależy..
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6373 Napisanych postów 79320 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774972
Niestety, ale nie wiemy jako jest powód opisanej przez Ciebie sytuacji. Sam napisałeś, że wykonałeś specjalistyczne badania pod kątem pracy serca, więc zapewne również konsultowałeś je z lekarzem specjalistą. Skoro masz jakieś wątpliwości z tym związane, to sugeruje skonsultować właśnie z nim. Bez wątpienia nie jest to normalne zjawisko i osobiście nie słyszałem o czymś takim. Pytanie jeszcze, czy są z tym związane jakieś problemy? W czym przeszkadza to Tobie, że relaksujesz się w trakcie wykonywania tej czynności?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35333 Napisanych postów 27735 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288174
Take sprawy to u lekarzy załatwiać a nie na forum , zlecą badania a jak będa cię chcieli zbyć to zwalą wszystko na nerwy i psychikę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból potylicy

Następny temat

Nadczynność tarczycy, a aktywność fizyczna

electro
Polecane artykuły