Po treningu trzeba zjeść posiłek? Jak tak to co ?
...
Witam , oczywiście że należy zjeść posiłek , co więcej jest to jeden z ważniejszych posiłków w ciągu dnia . Posiłek powinien być zbilansowany. Spożywanie posiłku składającego się z białek i węglowodanów bezpośrednio po wysiłku przyspiesza regenerację organizmu oraz sprzyja utrzymaniu mięśni i syntezie białek mięśniowych. Zaleca się, aby posiłek spożyć do 2 godzin po wysiłku. Posiłki potreningowe należy spożywać również podczas redukcji masy ciała. Bezpośrednio po wysiłku tempo przemiany materii jest szybsze. Poza tym organizm szybciej zużywa poszczególne jego komponenty do odbudowy utraconych podczas treningu rezerw energetycznych.Same produkty które sobie dobierzesz to już kwestia upodobań kulinarnych . Możesz odwiedzić nasz dział kuchnia sfd .
Polecamy również: Jak ważny jest posiłek potreningowy
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

Krzysztof Piekarz