Szacuny
0
Napisanych postów
9
Wiek
21 lat
Na forum
6 lat
Przeczytanych tematów
37
Siema! Przed chwilą zauważyłem, że mam ból w nadgarstach przy opieraniu się lub robieniu pompek, dodam iż ból pojawił się chwilę po graniu na komputerze. Ból jest taki jakby coś mi naciskało na nerw i blokowało ruch.
Czy ból sam minie?