SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w nadgarstkach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
nie mogę zginać dłoni w gorę ani w dół !!
czy może to byc zapalenie stawów???? nie mogę dobrze klatki zrobić ,bo trzymanie sztangi sprawia mi ból
proszę o opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
roznie , moze byc problem z koscmi , moze byc z chrzastka czy moze jakas torbiel , wybierz sie do lekarza niech Cie zbada i przeswietli

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Może być. Jak również 10 innych rzeczy. Napisz kiedy pojawił się ból , czy trwa cały czas czy puszcza , w jakich sytuacjach się zwiększa w jakich zmniejsza i co mogło go spowodować (jakieś urazy , przegiecie z treningiem , z czym możesz powiązać).
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
Dzięki za odpowiedz . Ból dokucza mi od 2 miechów .Jak mam prosty nadgarstek jest spoko ale jak się zgina jest ból . Dzisiaj rąbałem drewno i przy odrzucaniu kawałka zgięła mi się ręka poczułem przeszywający ból ,ale po chwili ustępuje i boli tylko przy zgięciach lub właśnie przy minmalnym wysiłku przy zgiętym nadgarstku .Dzięki za komentarze .Chyba udam się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Koniecznie prześwietlenie. Zbyt długo to trwa. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gojenie tatuażu...

Następny temat

Dwa pytanka dot. złamań.

WHEY premium