Witam. Chciałbym przeznaczyć wiecej dni na trening silowy i zastanawiam sje nad fbw co drugi dzien bez wolnego weekendu. Czyli trening, wolne, trening, wolne, trening. . .itd.
Oto plan
A
Przysiad 5x8
Rdl 3x8
Pociągnie 5x8
Wycisk plasko 5x8
Ohp 3x8
B
MC 5x8
Fronty 3x8
Podciąganie podchwytem 5x8
Wycisk 45 stopni 5x8
Umorzenie bokiem 3x8
Progresja liniowa wszedzie.
W tygosniu zdarza mi sie trwnowac K1 raz lub dwa w dni wolne od siłowni.
Co sadzicie o planie? Nie przegięty?
Pozdro!
Oto plan
A
Przysiad 5x8
Rdl 3x8
Pociągnie 5x8
Wycisk plasko 5x8
Ohp 3x8
B
MC 5x8
Fronty 3x8
Podciąganie podchwytem 5x8
Wycisk 45 stopni 5x8
Umorzenie bokiem 3x8
Progresja liniowa wszedzie.
W tygosniu zdarza mi sie trwnowac K1 raz lub dwa w dni wolne od siłowni.
Co sadzicie o planie? Nie przegięty?
Pozdro!
Krzysztof Piekarz