Siemanko, możecie zerknąć na mój plan treningowy i ocenili? Trenuje 2x w tygodniu + 2x kickboxing. Fbw siłowy z elementami dynamiki
A
wskos na skrzynie 4s - 10
Wyciskanie na płasko 4s 6-8 z guma
Podciąganie Australijskie 4s 6-8
Ohp siedząc 4s 6-8
DIPY 3s max
kettle swim 4s 8-10
Tyl barków 3s 8-10
brzuch
B
Mc z guma 4s 6-8
Hantle skoks z guma 4s 10-12
Hip trusty 4s 6-8
wioslowanie focze 3s 10-12
wyciskanie hantli chwytem mlotkowym z guma 3s 8-10
Lydki 3s
brzuch
Celowo tylna taśma jest mocniej wzmacniania,ze względu na problemy zdrowotne.
Zmieniony przez - Iwinho w dniu 2019-12-09 21:10:25
A
wskos na skrzynie 4s - 10
Wyciskanie na płasko 4s 6-8 z guma
Podciąganie Australijskie 4s 6-8
Ohp siedząc 4s 6-8
DIPY 3s max
kettle swim 4s 8-10
Tyl barków 3s 8-10
brzuch
B
Mc z guma 4s 6-8
Hantle skoks z guma 4s 10-12
Hip trusty 4s 6-8
wioslowanie focze 3s 10-12
wyciskanie hantli chwytem mlotkowym z guma 3s 8-10
Lydki 3s
brzuch
Celowo tylna taśma jest mocniej wzmacniania,ze względu na problemy zdrowotne.
Zmieniony przez - Iwinho w dniu 2019-12-09 21:10:25
Krzysztof Piekarz