SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Losowanie grup na Euro 2020

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Juz dziś w Bukareszcie odbedzie się losowanie grup.Transmisja na TVP1 od 18:25

Nic,oby tylko nie trafic do grupy A (Rzym,Baku)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151


Dosc ciezka grupa,ale przy obecnych regułach nie wyobrażam sobie braku awansu z grupy.Grupa F piekna jest,bedzie co oglądać


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2019-11-30 19:03:24

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Ja nie wyobrażałem sobie nie wyjścia z grupy na ostatnich mistrzostwach świata, więc teraz już taki pewny nie jestem. Hiszpanie w teorii zdecydowany faworyt, chociaż Ruscy czy Szwedzi pokazali że można z nimi rywalizować. Szwedzi niby w zasięgu i niby jakby spojrzeć na piłkarzy to nie grają w lepszych klubach ale za to są dobrze poukładani,więc może być ciężko. No i jedna niewiadoma.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Hiszpania szwecja nie wiem czy tak łatwo pójdzie. Tutaj taki pewien bym nie był.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Ja odkąd pamietam jestem zawsze sceptycznie nastawiony do Naszej rep. i tym razem nie jest inaczej i uwazam ze nic nie osiągniemy na tym turnieju z wujem na ławce.Po prostu przy tym formacie rozgrywek wyjscie z grupy to żaden sukces...

Na MŚ jest jednak troche inny format(zresztą sama grupa imo tez była cięższa),przez co jest zwyczajnie trudniej o sukces aniżeli ma to miejsce na Euro,gdzie z grupy wychodza 3 na 4 zespoly i patrzac np. na taka Portugalie na poprzednim turnieju można z 3pkt. (3x remis mieli) wyjśc z grupy i wygrac cały turniej...


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2019-12-02 16:49:59

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jk 3 drużyny wychodzą to szanse mamy, jakby 2 przechodziłu to bym taki pewny nie był tego wyjscia z grupy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
Z taką grą, jaką prezentują nasze gwiazdy, to jeden punkt będzie sukcesem w tej grupie. Nawet jeśli uda nam się zdobyć 3 miejsce w grupie to i tak możemy nie wyjść bo po meczu z Hiszpanią będziemy mieć bardzo niekorzystny bilans bramkowy.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Będą mistrzostwa to zobaczymy co się będzie działo, jaką nasi chłopcy formę zaprezentują.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Chyba najsensowniejsza decyzja bylo by przełożenie w obecnej sytuacji turnieju na 2021 (i najlepiej zrezygnować z tego idiotycznego pomysłu grania w 12 państwach).Tymbardziej ze i tak nie wiadomo o konca kto jeszcze na Euro awansuje.Kluby na spokojnie sobie dograją sezon do konca wtedy.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jeszcze bnędzie tak że jakaś reperezentacja zrezygnuje z turnieju. Ciekawe czy jakieś kary wtedy są nakąłdane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Na pewnoe zrezygnowalbym z teg pomyslu rozgrywania turnieju w 12 Państwach,to przy obecnej sytuacji głupota. Natomiast wstrzymalbym się jeszcze z ostatteczną decyzją czy przekladac czy nie. W niektórych krajach nie ma aż takiego dramatu jak we Włoszech czy Hiszpanii i być może uda im się opanowac sytuację do czasu Euro,wtedy po prostu rozegrać turniej w 1-2 krajach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić szybkość w piłce nożnej

Następny temat

Siłownia a szybkość i zwinność

electro
Polecane artykuły