Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
Ja nie wyobrażałem sobie nie wyjścia z grupy na ostatnich mistrzostwach świata, więc teraz już taki pewny nie jestem. Hiszpanie w teorii zdecydowany faworyt, chociaż Ruscy czy Szwedzi pokazali że można z nimi rywalizować. Szwedzi niby w zasięgu i niby jakby spojrzeć na piłkarzy to nie grają w lepszych klubach ale za to są dobrze poukładani,więc może być ciężko. No i jedna niewiadoma.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
Ja odkąd pamietam jestem zawsze sceptycznie nastawiony do Naszej rep. i tym razem nie jest inaczej i uwazam ze nic nie osiągniemy na tym turnieju z wujem na ławce.Po prostu przy tym formacie rozgrywek wyjscie z grupy to żaden sukces...
Na MŚ jest jednak troche inny format(zresztą sama grupa imo tez była cięższa),przez co jest zwyczajnie trudniej o sukces aniżeli ma to miejsce na Euro,gdzie z grupy wychodza 3 na 4 zespoly i patrzac np. na taka Portugalie na poprzednim turnieju można z 3pkt. (3x remis mieli) wyjśc z grupy i wygrac cały turniej...
Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2019-12-02 16:49:59
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
1
Napisanych postów
7
Wiek
39 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
463
Z taką grą, jaką prezentują nasze gwiazdy, to jeden punkt będzie sukcesem w tej grupie. Nawet jeśli uda nam się zdobyć 3 miejsce w grupie to i tak możemy nie wyjść bo po meczu z Hiszpanią będziemy mieć bardzo niekorzystny bilans bramkowy.
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
Chyba najsensowniejsza decyzja bylo by przełożenie w obecnej sytuacji turnieju na 2021 (i najlepiej zrezygnować z tego idiotycznego pomysłu grania w 12 państwach).Tymbardziej ze i tak nie wiadomo o konca kto jeszcze na Euro awansuje.Kluby na spokojnie sobie dograją sezon do konca wtedy.
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
Na pewnoe zrezygnowalbym z teg pomyslu rozgrywania turnieju w 12 Państwach,to przy obecnej sytuacji głupota. Natomiast wstrzymalbym się jeszcze z ostatteczną decyzją czy przekladac czy nie. W niektórych krajach nie ma aż takiego dramatu jak we Włoszech czy Hiszpanii i być może uda im się opanowac sytuację do czasu Euro,wtedy po prostu rozegrać turniej w 1-2 krajach
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"