Szacuny
3
Napisanych postów
1038
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8246
Jak mam białeczko i je rozrobię z mleczkiem to jak długo może pozostać żeby było dobre?wytrzyma godzine? A co z kreatyna np creapure monohydrant rozrobie z woda lub soczkie jak długo może stać?? żeby swojej wartości nie straciło??