Czesc, niestety w przeciagu ostatniego roku zniszczylem swoja sylwetke, niewiem czy odejmowac sobie kcal czy nie, cwicze split, zapotrzebowanie okolo 2300, ostatnio na tydzien obcialem z tego 500 kcal, sila poszla drastycznie w dol, narazie nie robie cardio ale jezeli mi zalecicie bede z nim lecial, podkreslam waze tylko 67kg /173cm. Cwicze juz jakis dluzszy czas lecz niestety odzywialem sie ostatnio nie za zdrowo gdyz nie pozwalala mi na to sytuacja, chcialbym poprawic sylwetke do wakacji, jestem typowym skinny fatem. Na rekompozycje nie mam raczej co liczyc gdyz cwicze juz sporo czasu (bez diety), sila jest ale wyglad tragiczny. Bazuje na kurczaku, ryzu , serkach wiejskich i rybach (losos wedzony, swiezy, makrela wedzona) . Codziennie staram sie zjesc ze 100g ryzu i 450g kuraka co w polaczeniu z oliwa daje mi juz prawie 1000kcal , prosze o nakierowanie mnie na dobra droge, po ustaleniu kalori wkleje diete. Suplementacja na ten moment to kreatyna 5g dziennie i bialko jezeli brakuje w diecie. teraz jem okolo 2000 kcal.
Zmieniony przez - fryta12 w dniu 2019-03-12 15:09:20
Zmieniony przez - fryta12 w dniu 2019-03-12 15:11:12
Zmieniony przez - fryta12 w dniu 2019-03-12 15:09:20
Zmieniony przez - fryta12 w dniu 2019-03-12 15:11:12
Krzysztof Piekarz


