Szacuny
0
Napisanych postów
32
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
2679
Na początku sierpnia jak zaczynałem, to miałem 2500 i teraz od października robie 2300. Ostatnio trochę się nie przykładałem i wpadały nie zdrowe rzeczy za często ale od jakiegoś tygodnia trzymam diete i chce to robić dalej, dlatego też chce wykluczyć złe produkty. Jutro dodam tłuszcze i podrzuce zaaktualizowane zrzuty.
Szacuny
15
Napisanych postów
446
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
20352
Moim zdaniem żaden posiłek nie powinien przekroczyć 1000kcal na redukcji. Jak się głodzisz a potem tyle jesz to przez krótki czas znowu nabierasz tłuszczu. Innymi słowy - rozłożyć na więcej posiłków. No i masz dużo rzeczy z wysokim indeksem glikemicznym (to źle) czyli dżem, musli, banany, ziemniaki...