Siemano. A więc trenuje od 12 lat sumiennie i rzetelnie nie wakacyjnie itp. Kulturystyka stała się częścią mojego życia . Obecny sezon był nastawiony na start w Sopocie niestety finansowo wyjazd mnie przerósł i odpyscilem. Zastanawiam się jeszcze nad pucharem Polski w Siedlca ale organizm już mówi powoli dość i chce odpocząć więc nie wiem ....wrzucę parę fotek może wasza ocena mnie zmotywuje do startu heh


Krzysztof Piekarz



