SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

a jesli za wczesnie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1383
eheh wiec jakiej ?a ty CHasland jak to widzisz ? brac dalej ? - przerwac ? - jesli chodzi o sylwetke na wakacje nie o to chodzi poniewaz- rzezbe podobno mam bardzo dobrą - wcale sie niechwale tylko chodzi mi o mase wiec czekam na odp
z gory thx
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
No wiesz okres wakacyjny to okres powodzi potnych na siłowniach.
Każdy się rzeźbi.
Ale jeśli ty chcesz własnie w wakacje sie zmasować to nie mam nic przeciwko.
Ale po co kreatyną?!
Nie długo ćwiczysz, wystarczy gainer, ale dobry.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17600
hehe, no wlasnie o to chodzi, krem musi byc tlusty przeciez, wiec kup fissan skoro taki tlusty :)
Masz taka sama wage co ja, ale jestes wyzszy.. wiec nie pieprz tu o ladnej rzezbie, bez masy nie ma ladnej rzezby.
Jeszcze raz ci powtorze, jesli swoja przyszlosc wiazesz z kulturystyka, to odstaw ta kreatyne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1383
wlasnie mi sie skonczyl - bralem fitmax protein 25 -2 kg a teraz zamierzam kupic Treca Mass XXl 2 kg podobno niezly?
co sadzisz ?
Pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
dobry dobry, ale jeśli masz forsy jak lodu lub wody ostatecznie to kup "Massive Whey Gainer" - Ultimate Nutrition.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1383
a tak z ciekawosci - ile ta masc Fissan bedzie kosztowala mniej wiecej ? i czy naprawde ja potrzebuje ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
lepiej dmuchać na zimnie.
jak juz pojawią sie rozstępy to sie juz icj nie pozbędziesz.

Fissan kosztuje do 15zł.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1797
hehe nie czytalem tego postu ... tylko 1 odp moim zdaniem 5 miechow to juz wsam raz na kretke ... z 6 michow 2 ,3 kuracje i bedziesz z 8 kilo do przodu i zaloze sie ze bedzie juz potobie sporo widac...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39867
"z 6 michow 2 ,3 kuracje" - tego nie rozumiem

baczny obserwator

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SWG 4000, Gainer MCT i Profi Whey Mass - różnice

Następny temat

Carbo

electro
Polecane artykuły