eheh wiec jakiej ?a ty CHasland jak to widzisz ? brac dalej ? - przerwac ? - jesli chodzi o sylwetke na wakacje nie o to chodzi poniewaz- rzezbe podobno mam bardzo dobrą - wcale sie niechwale
tylko chodzi mi o mase wiec czekam na odp
z gory thx
tylko chodzi mi o mase wiec czekam na odp
z gory thx
