Hej ! Nazywam się Łukasz, mam 175cm wzrostu, waga 64kg (problem z tyciem). Zaczynam trening kalisteniczny - nie mam dostepu do siłowni (za jakieś 3 miesiące będzie).
Moje pytania!:
- Chciałbym nabrać mięsa, odżywiam się - normanie- nie mam czasu na diete, głupia wymówka ale tak jest, postawiłem na większe porcje plus odżywki, na start :
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis35813.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html
Trening systematyczny, czysta kalistenika, w najbliższym czasie dojdą hantelki, na razie ograniczony budżet.
Co mógłbym dorzucić do tego, jakies inne odzywki? Prosilbym fajne cwieczenia, mowa o cwiceniach gornej partii ciala,
Moje pytania!:
- Chciałbym nabrać mięsa, odżywiam się - normanie- nie mam czasu na diete, głupia wymówka ale tak jest, postawiłem na większe porcje plus odżywki, na start :
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis35813.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html
Trening systematyczny, czysta kalistenika, w najbliższym czasie dojdą hantelki, na razie ograniczony budżet.
Co mógłbym dorzucić do tego, jakies inne odzywki? Prosilbym fajne cwieczenia, mowa o cwiceniach gornej partii ciala,
Krzysztof Piekarz