SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mamuśka w opałach :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
z pewnością :), ale myślę o tym, że sztangi są na stojaku, problemem byłoby ściągnięcie i odlozenie spowrotem ciężaru odpowiedniego do martwego ciągu :D.więc zostaje długa :D


Zmieniony przez - karolinalwg w dniu 2018-03-01 08:48:57
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Długa będzie najlepsza i najwygodniejsza - nie ma się co jej bać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
Dieta na weekend ułożona w zaciszu domowym ~2500kcal. Rozpisalam na kartce, bo nie dysponuję komputerem, żeby zrobić porzadny screen :)
teraz widzę, że średnio mi te posiłki wyszły.
Jeszcze 2 tygodnie na cateringu, którym w tym tygodniu jestem szczerze mówiąc zmęczona i nie mogę doczekać się tych prostych posiłków na weekend.
Jestem też już umówiona ze znajomą dietetyczką, która ma ogarnąć moje wymagania żywieniowe (sama pisała, że chętnie dałaby mi mniej białka, a więcej wegli), bo ja chyba wolę zdać się na profesjonalistów :D
Co do treningów też zawsze wolałam ćwiczyć w grupie, pod fachowym okiem, mimo wszystko sama na siłowni czuję się dobrze.
Pierwszy raz tak naprawdę ćwiczę górne portie ciała, nawet trenujac kolarstwo wiedziałam, że wypadałoby popracować nad górą, ale jednak zawsze (nawet zimą) priorytetem były nogi.








Zmieniony przez - karolinalwg w dniu 2018-03-02 08:38:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Jak dla mnie ok a dlaczego mniej białka miałabyś mieć?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
czekam na jej odpowiedź :)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
troszkę można zejść - bo do tej pory miałaś malutko białka w diecie więc jak będzie 1,75-1,8 g/kg to też będzie jak dla Ciebie dużo. Stąd może taki pomysł dietetyczki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Jest z czego schodzić, więc to nie jest jakiś głupi pomysł :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
podałam jej wartości o jakich wszyscy piszą :) B:120 T:70 i W:reszta.
mojej weekendowej diety nie widziała :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
'bo mięśnie rosną od węglowodanów, białko też je buduje, ale samo nie zbuduje'
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
ile tego białka Ci zaproponowała skoro 120 to za dużo?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana trybu zycia oraz nawykow zywieniowych

Następny temat

Panimecenas - niedoczynność, hashimoto, problematyczne kolano [redukcja]

Shoty
Polecane artykuły