Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam!
Mam prośbę do starych wyjadaczy aby pomogli mi ułożyć intensywny trening na rzeźbę.
Ćwiczę już troszkę ale teraz chce przejść już na normalny(stały) trning.
wiek 18
waga 76kg
wzrost 186cm
Pozdrawiam!