Witam wszystkich, jestem nowy na forum więc jak cokolwiek źle robię to proszę o upomnienie.
Zakupiłem niedawno orbitrek (używany) . Jest ogólnie w bardzo dobrym stanie itd. ale ostatnio zaczęła spadać guma z napędu. Spada po około 3 minutach jazdy. Naprawię, i znowu. Wszystko dobrze wewnątrz pasuje , nic nie jest luźno więc nie wiem co mam zrobić aby ta guma nieustannie nie spadała. Słyszałem o dokręceniu jakiejś dodatkowej śruby ale nic poza tym. Dodam, że model orbitreka do Domyos ve420.
Zakupiłem niedawno orbitrek (używany) . Jest ogólnie w bardzo dobrym stanie itd. ale ostatnio zaczęła spadać guma z napędu. Spada po około 3 minutach jazdy. Naprawię, i znowu. Wszystko dobrze wewnątrz pasuje , nic nie jest luźno więc nie wiem co mam zrobić aby ta guma nieustannie nie spadała. Słyszałem o dokręceniu jakiejś dodatkowej śruby ale nic poza tym. Dodam, że model orbitreka do Domyos ve420.
Krzysztof Piekarz