SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak przytyć? Prośba o porady :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Witam serdecznie
Chciałabym prosić o porady jak przytyć, przy wzroście 164 ważę 45kg, wiem że jest to za mało i przeszkadza mi to bardzo. Najbardziej zależałoby mi aby przytyć w nogach, lydkach, ponieważ mam dość długie nogi i niestety są za szczupłe. Od trzech tygodni robię regularnie, co drugi dzień przysiady. Czego powinnam jeść najwięcej, czego unikać? Może jakieś ćwiczenia na łydki mógłby ktoś polecić.

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, wstaw ankiete stad, co by mozna cos wiecej napisac: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html i dolacz pare zrzutow z potreningu jak sie aktualnie odzywiasz (tu masz instrukcje jak zrobic zrzut: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html) 
przysiady to troche malo, warto cwiczy cale cialo by sie proporcjonalnie ksztaltowalo, na lydki niewiele da sie zas poradzic. a dieta powinna byc adekwatna do zapotrzebowania - wylicz swoje zapotrzebowanie + poczytaj na wstepie to: http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/ 
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Dziękuję za odpowiedź
Jeśli chodzi o dietę, to nigdy nie stosowałam żadnej diety, jem po prostu normalnie to co lubię, nie ograniczam nic ale też nie liczę kalorii itd, być może za mało jem produktów wartościowych. Szczerze mówiąc nie znam się i nie wiem ile kalorii powinnam zjadać.
Ankietę przygotuję :)


Zmieniony przez - Wika93 w dniu 2017-08-07 08:45:02
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6785 Napisanych postów 36465 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 683016
Przynajmniej spróbuj też wrzucić właśnie kilka zrzutów tego jak jesz w różne dni. Tu może być klucz do problemu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210
a próbował ktoś przytyć z wykupionym planem i dietą tutaj?jak to wygląda?jakie efekty?
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6785 Napisanych postów 36465 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 683016
Dużo ludzi korzysta z gotowej diety od sfd. A czy osiągają zamierzone cele to w największej mierze zależy od nich samych i ich zaangażowania oraz sumienności.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
Dokładnie. Samo wydanie pieniędzy efektów nie da. Wsparcie specjalistów to jedno, Twoja praca drugie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak powinien wyglądać plan treningowy?

Następny temat

Zatrzymanie wagi

electro
Polecane artykuły