Policzyłem jeszcze wymiary dzisiaj, o których zapomniałem wspomnieć
Obwód w Barkach - 120cm
Klatki piersiowej na wysokościu sutków - 109cm
ramię - 37cm
udo - 57cm
łyda - 37cm
I dzięki za miłe komentarze. Bardzo się cieszę z każdego z osobna. Robię co mogę i nie zamierzam poprzestać.
podsyłam jeszcze zdjęcie lipiec 2016 vs Styczeń 2017 gdzie byłem "na masie" którą przeprowadziłem dość słabo i bez wiedzy bo nabiłem więcej fatu jak mięsni, co teraz widać podczas wycinki, spada mi tłuszcz z kazdej partii ciała ukazujac, jak niedużo mięśniowej przyrosło.. Ale priorytet jest taki zeby wyredukować raz a porządnie i potem masę z niewielka nadwyzka trzymac tak dlugo az bede zadowolony z przyrostu miesni ( i kontrolowac bede bf zeby kratka na masie za bardzo nie spadala )
Ach, gdybym wtedy nie był taki głupi... Teraz muszę nadrabiać
Zmieniony przez - artroszczynski w dniu 2017-04-18 23:52:11
Zmieniony przez - artroszczynski w dniu 2017-04-18 23:54:04
Obwód w Barkach - 120cm
Klatki piersiowej na wysokościu sutków - 109cm
ramię - 37cm
udo - 57cm
łyda - 37cm
I dzięki za miłe komentarze. Bardzo się cieszę z każdego z osobna. Robię co mogę i nie zamierzam poprzestać.
podsyłam jeszcze zdjęcie lipiec 2016 vs Styczeń 2017 gdzie byłem "na masie" którą przeprowadziłem dość słabo i bez wiedzy bo nabiłem więcej fatu jak mięsni, co teraz widać podczas wycinki, spada mi tłuszcz z kazdej partii ciała ukazujac, jak niedużo mięśniowej przyrosło.. Ale priorytet jest taki zeby wyredukować raz a porządnie i potem masę z niewielka nadwyzka trzymac tak dlugo az bede zadowolony z przyrostu miesni ( i kontrolowac bede bf zeby kratka na masie za bardzo nie spadala )
Ach, gdybym wtedy nie był taki głupi... Teraz muszę nadrabiać
Zmieniony przez - artroszczynski w dniu 2017-04-18 23:52:11
Zmieniony przez - artroszczynski w dniu 2017-04-18 23:54:04

