Jaka jest wasza ulubiona drożyna z 1 ligi? Ja kibicuje Częstochowie :]
...
Ja kibicuje Azs Częstochowa. Ale jak się Politechnika Przebudzi to jej zaczne kibicować.





łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju
...
jakby to cos faktycznie zmieniało
łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju
...
ja jestem atakującą
Coś mi się wydaje że ten post powoli umiera śmiercią naturalną ... A taki fajny pościk
pozdro
Coś mi się wydaje że ten post powoli umiera śmiercią naturalną ... A taki fajny pościk
pozdro
...
Ja jestem atakującym (już to pisałem wcześniej). Mam 17 lat, wzrostu odrobinę ponad 180cm, a zasięg ataku około 310cm, może trochę więcej. Myślę, że zasięg mam stosunkowo dobry, zwłaszcza, że jestem po trzech operacjach na kolana.
...
atakujący i rozegranie
raz tu a raz tu. Zasięg mam 300 cm i prawie 180 cm wzrostu i zasięg jednorącz z miejsca 232cm i 15 lat. Dzięki wasz podpowiedziom udało mi się odszukać aż trzy kluby w Warszawie do 2 już mam kontakt jak chcecie to wam podam.
Dzięki serdeczne za odpowiedzi.
Ćwiczenia porzez was proponowane duzo mi dają.
raz tu a raz tu. Zasięg mam 300 cm i prawie 180 cm wzrostu i zasięg jednorącz z miejsca 232cm i 15 lat. Dzięki wasz podpowiedziom udało mi się odszukać aż trzy kluby w Warszawie do 2 już mam kontakt jak chcecie to wam podam.
Dzięki serdeczne za odpowiedzi.
Ćwiczenia porzez was proponowane duzo mi dają.

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju
...
Mój sezon w szkole zaczyna się dopiero we wrześniu, bo obecny już się skończył. Teraz zaczynam chodzić na siłownię i postaram się jak najbardziej zwiększyć wyskok, bo z zasięgiem 320-330cm w szkolnych ligach można walnąć ponad blokiem, a jak dojdzie do tego siła to już będzie maksymalny atak
.
Czy wy też lubicie atakować bardzo mocno? Obecnie jak trochę przybrałem na sile, to jestem nie do zablokowania
. Mnie trenerka trochę jedzie, że za bardzo zależy mi na sile i zaniedbuje technikę, ale póki co chce być silny a technikę podszkolę sobie później, chociaż jest już coraz lepiej.
.
Czy wy też lubicie atakować bardzo mocno? Obecnie jak trochę przybrałem na sile, to jestem nie do zablokowania
. Mnie trenerka trochę jedzie, że za bardzo zależy mi na sile i zaniedbuje technikę, ale póki co chce być silny a technikę podszkolę sobie później, chociaż jest już coraz lepiej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Kondycja - pilka nozna
Następny temat