...
Smakuje Ci to? Jogurt i wątróbka? No nie wiem...
Na kolację wrzuciłabym węglowodany. Poprawiają regenerację i jakość snu.
Masło orzechowe od czasu do czasu ok, jako stały element diety niekoniecznie.
http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy
Ponadto ja rotowałabym tymi produktami niż jadła przez cały dzień to samo.
Możesz robić na 2-3 dni mięso i ryże/kasze.
W sensie 2 posiłki jakieś omlety / placki z dodatkami, 3-4 z mięsem różnym, 5 jakas owsianka z wheyem. Strzelam. Ale według mnie to "smaczniejsze"
Bo takie coś może szybko się znudzić.
Na kolację wrzuciłabym węglowodany. Poprawiają regenerację i jakość snu. Masło orzechowe od czasu do czasu ok, jako stały element diety niekoniecznie.
http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy
Ponadto ja rotowałabym tymi produktami niż jadła przez cały dzień to samo.
Możesz robić na 2-3 dni mięso i ryże/kasze.
W sensie 2 posiłki jakieś omlety / placki z dodatkami, 3-4 z mięsem różnym, 5 jakas owsianka z wheyem. Strzelam. Ale według mnie to "smaczniejsze"
Bo takie coś może szybko się znudzić.
W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!




