Witam,
jestem początkującym, dlatego potrzebuje rady, w zwiazku z tym od tego tygodnia bede chodzic na basen 2 razy w tygodniu i chcialbym wiedziec co moge jesc na kolacje po basenie, jakies przykladowe posilki. Czy np. jogurt naturalny z bananem będzie okay?
jestem początkującym, dlatego potrzebuje rady, w zwiazku z tym od tego tygodnia bede chodzic na basen 2 razy w tygodniu i chcialbym wiedziec co moge jesc na kolacje po basenie, jakies przykladowe posilki. Czy np. jogurt naturalny z bananem będzie okay?
Krzysztof Piekarz